pon - sob 11:00 - 22:00
nd 12:00 - 22:00

Poznaj Zduńska Wola

Zduńska Wola

Kręta 5, Zduńska Wola

Otwarte (do 22:00)

pon - sob 11:00 - 22:00
nd 12:00 - 22:00

tel. 798 311 611


Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Po wielu latach Da Grasso wróciło do Zduńskiej Woli! Naszą pyszną pizzę zjesz pod adresem: ul. Kręta 5. Serwujemy pizzę w 36 rodzajach i zawsze z dwoma aromatycznymi sosami w gratisie (pomidorowy, czosnkowy, musztardowy słodki oraz ostry).

Oprócz pizzy zapraszamy na soczyste burgery, lasagne, sałaty oraz makarony a na deser na pyszne ciasto i kawę lub herbatę.

 Zapraszamy zwłaszcza rodziców z dziećmi! W naszym lokalu znajduje się atrakcyjny kącik dla najmłodszych klientów z mnóstwem zabawek. Można u nas wyprawić urodziny lub inne przyjęcie. Transmitujemy także większość wydarzeń sportowych, a w okresie letnim zapraszamy do naszego ogródka letniego.  Odwiedź nas lub zamów online bądź telefonicznie: 798 311 611AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj