pon - nd 11:00 - 22:00

Poznaj Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki

Plac Kościuszki 2C, Konstantynów Łódzki

Zamknięte

pon - nd 11:00 - 22:00

tel. 504 907 535

tel. 42 211 63 63

Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Czy wiesz, że w Da Grasso w Konstantynowie Łódzkim przy Placu Kościuszki 2C znajdziesz aż 36 różnych rodzajów pysznej pizzy? W dodatku każda podawana jest z 2 świeżymi sosami (do wyboru czosnkowy, pomidorowy, pikantny i miodowo-musztardowy) i gumą Orbit gratis. W menu są także przekąski na mniejszy i większy apetyt, świeże sałaty, soczyste burgery, makarony oraz zestawy lunchowe. Desery polecamy w towarzystwie aromatycznej kawy z ekspresu.

Lokal mieści się w ścisłym centrum, w okolicy urzędu miasta i galerii handlowej Konstantynów.

Polecamy także skorzystanie z naszych promocji w dostawie. Wystarczy złożyć zamówienie online lub telefonicznie pod numerem 504 907 535 , 42 211 63 63.AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj