pon - nd 12:00 - 22:00

Poznaj Rzeszów CH Nowy Świat

Rzeszów CH Nowy Świat

Krakowska 20, Rzeszów

Zamknięte

pon - nd 12:00 - 22:00

tel. 504 915 694

tel. 17 742 11 75

Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Podczas wizyty w galerii Nowy Świat zajrzyj do pizzerii Da Grasso. Mieści się ona poziomie +2 i oferuje aż 36 rodzajów znakomitej pizzy, takiej że aż palce lizać! Każda z nich podawana jest 2 sosami (do wyboru sosy czosnkowy, pomidorowy, pikantny i miodowo-musztardowy) i gumą Orbit.

Oprócz pizzy spróbować można także przekąsek oraz naszych świeżych sałat, a na deser polecamy doskonałe deserów, które najlepiej smakują w towarzystwie kawy. Lokal serwuje również piwo.

Możesz też zamówić pizzę z dostawą we wskazane miejsce – albo online, albo telefonicznie pod numerami  17 742 11 75 lub 504 915 694. W dostawie mamy dużo atrakcyjnych promocji!AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj