pon - sob 11:00 - 22:00
nd 12:00 - 22:00

Poznaj Warszawa Wola

Warszawa Wola

Okocimska 3, Warszawa

Otwarte (do 22:00)

pon - sob 11:00 - 22:00
nd 12:00 - 22:00

tel. 504 916 364


Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Da Grasso Wola mieści się w fantastycznej lokalizacji – przy ul. Okocimskiej 3, w okolicy ul. Górczewskiej i al. Prymasa Tysiąclecia. Blisko tu do hali Expo XXI, można również wpaść po spacerze w okolicznym parku im. gen Józefa Sowińskiego, parku im. Edwarda Szymańskiego czy parku Moczydło.

W menu jest 36 rodzajów pizzy podawanej z 2 sosami gratis (do wyboru czosnkowy, pomidorowy, pikantny i miodowo-musztardowy) i gumą Orbit.

Możesz spróbować też naszych przekąsek, świeżych sałat oraz zup i pysznych deserów idealnie komponujących się z aromatyczną kawą.

Pamiętaj, że możesz również złożyć zamówienie online lub telefonicznie pod numerami 504 916 364AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj