pon - nd 11:00 - 23:00

Poznaj Warszawa Wilanów

Warszawa Wilanów

Oś Królewska 18B, Warszawa

Zamknięte

pon - nd 11:00 - 23:00

tel. 504 916 694

tel. 22 290 23 38

Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Da Grasso Warszawa Wilanów mieści się przy ul. Oś Królewska 18B w dzielnicy położonej w lewobrzeżnej części miasta.
W ofercie jest 36 rodzajów pizzy podawanej z 2 sosami (do wyboru czosnkowy, pomidorowy, pikantny i miodowo-musztardowy) i gumą Orbit gratis.

Możesz także spróbować naszych przystawek, świeżych sałat,  sycących makaronów, rozgrzewających zup i zestawów lunchowych. Na deser polecamy nasze pyszne ciasta idealnie komponujące się z aromatyczną kawą.

Lokal jest urządzony zgodnie ze sprawdzonym, rozpoznawalnym standardem sieci. Klimat, którego nie znajdziesz na całym Wilanowie!

Możesz też sięgnąć po liczne promocje w dostawie – wystarczy złożyć zamówienie online lub telefonicznie pod numerem 22 290 23 38 lub 504 916 694.AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj