pon - czw 11:00 - 22:00
pt - sob 11:00 - 23:00
nd 12:00 - 22:00

Poznaj Warszawa Powiśle

Warszawa Powiśle

Solec 81B, Warszawa

Zamknięte

pon - czw 11:00 - 22:00
pt - sob 11:00 - 23:00
nd 12:00 - 22:00

tel. 504 907 748


Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Da Grasso Powiśle na ul. Solec 81B to fantastyczna pizza w kilkudziesięciu wariantach w doskonałej lokalizacji! Każda pizza podawana jest w towarzystwie świetnych, unikalnych w smaku sosów. A jeśli nie pizza, to polecamy różnorodne przekąski, sałatki, makarony z doskonale dobranymi dodatkami, desery i zestawy lunchowe.

Lokal mieści się pod zabytkowym Mostem Poniatowskiego w Centrum Handlowym Arkady, w pobliżu tak znanych miejsc, jak Torwar, Trakt Królewski, Centrum Nauki Kopernik, pomnik Sapera, przystań statków spacerowych żeglugi wiślanej, Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego czy PKP Powiśle.

To świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, pyszną przerwę podczas spaceru Bulwarami Wiślanymi lub zwiedzania okolicznych knajpek. Bez względu na powód, warto odwiedzić Da Grasso!AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj