pon - czw 11:00 - 22:00
pt - sob 11:00 - 23:00
nd 12:00 - 22:00

Poznaj Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Mickiewicza 9C, Sucha Beskidzka

Otwarte (do 22:00)

pon - czw 11:00 - 22:00
pt - sob 11:00 - 23:00
nd 12:00 - 22:00

tel. 504 907 147


Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Zajrzyj do naszego lokalu w Suchej Beskidzkiej, który znajduje się przy ulicy Mickiewicza 9C. Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Wyjątkowe menu zawierające aż 36 rodzajów pizzy. Począwszy od klasycznych kompozycji, a kończąc na bardzo oryginalnych i nieoczywistych połączeniach smaków. Wybierz swój ulubiony, a my dodamy do niego GRATIS dwa, wybrane przez ciebie rodzaje sosów (pomidorowy, czosnkowy, musztardowy słodki i ostry).

Masz ochotę nie tylko na pizzę? W naszym menu znajdziesz także pyszne startery, mięsne burgery, oryginalne zupy, wciągające makarony oraz uzależniające desery.

Gwarantujemy nie tylko doskonałe jedzenie, ale także świetną atmosferę. Nowoczesny lokal zapewnia przestrzeń i wygodę. To pozwala zorganizować spotkanie w gronie rodziny, znajomych lub kontrahentów. Nie masz pomysłu na randkę? Zaplanujemy ją dla Ciebie we włoskim stylu!

Zespół

Na sukces każdego lokalu składają się najlepsze produkty oraz zgrany zespół. Lubimy się, rozumiemy i wzajemnie napędzamy do podejmowania kolejnych wyzwań. A wszystko to w atmosferze dobrego smaku, jaki wypełnia nasz klimatyczny lokal w Suchej Beskidzkiej.

Chcesz stać się częścią naszego zespołu?

Masz pasję do gotowania? Uwielbiasz włoską kuchnię? Lubisz kontakt z ludźmi? Właśnie takich osób szukamy! Cenimy wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie tworzymy idealne warunki do rozwoju. Czujesz, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie?


AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj