pon - nd 12:00 - 22:00

Poznaj Poznań Centrum

Poznań Centrum

Półwiejska 18 , Poznań

Zamknięte

pon - nd 12:00 - 22:00

tel. 504 907 005

tel. 61 852 28 21

Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Zwiedzając poznańskie Stare Miasto, warto zatrzymać się na chwilę w pizzerii Da Grasso, by zjeść dobrze i szybko.

W menu mamy aż 36  rodzajów pizzy, w tym specjalną ofertę pizzy włoskiej, a każdą z nich podajemy z 2 sosami (do wyboru sosy czosnkowy, pomidorowy, pikantny lub miodowo-musztardowy) oraz gumą Orbit gratis.

Można też skusić się na sycące przystawki, świeże sałaty, zupy oraz dania lunchowe. Polecamy również nasze desery, które idealnie komponują się z aromatyczną kawą.

Dla tych, którzy preferują zjedzenie pizzy w domowym zaciszu, oferujemy dostawę. Skorzystaj z atrakcyjnych promocji, zamawiając pizzę online lub telefonicznie pod numerami 61 852 28 21 lub 504 907 005.AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj