Poznaj Łódź PORT ŁÓDŹ

Łódź PORT ŁÓDŹ

Pabianicka 245, Łódź

Otwarte (do 20:30)

pon - sob 12:00 - 20:30
nd 12:00 - 20:00

tel. 504 894 990

tel. 42 298 13 01
tel. 42 237 24 48

Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Da Grasso Port Łódź mieści się na granicy Łodzi i Ksawerowa, przy ul. Pabianickiej 245. Prowadzi tam droga krajowa nr 14 Łódź – Ruda. Przy centrum handlowym, w którym mieści się pizzeria, znajdują się bezpłatne parkingi: zewnętrzny i podziemny, z którego prowadzą windy bezpośrednio do Da Grasso. Lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

W menu znajduje się 36 rodzajów pizzy serwowanej ze świeżymi sosami, są przekąski, makarony, sałatki, desery i zestawy lunchowe.

W galerii, w której mieści się pizzeria, znajduje się wiele miejsc, gdzie można nie tylko zrobić zakupy, ale także miło spędzić czas ze swoimi dziećmi lub znajomymi. A potem wpaść na przepyszną pizzę do Da Grasso!AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj