pon - czw 11:00 - 22:00
pt - sob 11:00 - 23:00
nd 11:00 - 22:00

Poznaj Kobyłka

Kobyłka

Księdza Marcina Załuskiego 76, Kobyłka

Otwarte (do 23:00)

pon - czw 11:00 - 22:00
pt - sob 11:00 - 23:00
nd 11:00 - 22:00

tel. 573 116 171


Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Wpadnij do Da Grasso na przepyszną pizzę. Nasz lokal w Kobyłce znajduje się przy ulicy Księdza Marcina Załuskiego 76. Czym Cię przywitamy? Twoją ulubioną pizzą przyrządzoną dokładnie tak, jak lubisz. Jak to możliwe? Nasze menu to aż 36 rodzajów pizzy. U nas możesz zamówić żelazną klasykę lub puścić wodze fantazji. Zaskoczymy Cię dwoma sosami GRATIS, jakie dodamy do Twojej pizzy. Pomidorowy, czosnkowy, musztardowy słodki i ostry – Ty wybierasz, czym dopełnisz zamówione danie.

Do naszego lokalu możesz przyjść nie tylko na pizzę. Bogate menu obejmuje również smaczne przystawki, fenomenalne zupy, konkretne burgery, typowo włoskie makarony oraz mięsną ucztę dla podniebienia. Serwujemy też pyszne desery

Wpadnij do nas z rodziną lub znajomymi. Zabierz ukochaną osobę na randkę we włoskim stylu. Zorganizuj udane spotkanie biznesowe z kontrahentami. Wszystko to w perfekcyjnie przygotowanym lokalu, wyjątkowej atmosferze oraz otoczeniu idealnie przyrządzonych dań.

Zespół

Za każdym sukcesem stoją ludzie. To oni tworzą jakość i dopieszczają każde z serwowanych dań. Świetna atmosfera w naszym zespole przekłada się na niezwykły klimat panujący w lokalu. W serwowane potrawy wkładamy serce i pasję. Czuć je w każdym kolejnym kęsie.

Chcesz stać się częścią naszej włoskiej rodziny?

Jeśli kochasz kuchnię włoską, a gotowanie jest Twoją pasją, to idealnie pasujesz do naszego zespołu. Cenimy wiedzę, doświadczenie oraz chęć do nauki i rozwoju. W zamian za to stwarzamy warunki, w których praca staje się czystą przyjemnością. Brzmi idealnie?AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj