pon - czw 11:00 - 22:00
pt - sob 11:00 - 00:00
nd 12:00 - 22:00

Poznaj Grudziądz

Grudziądz

Rynek 13 , Grudziądz

Zamknięte

pon - czw 11:00 - 22:00
pt - sob 11:00 - 00:00
nd 12:00 - 22:00

tel. 504 894 833


Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Pierwsza pizzeria Da Grasso w Grudziądzu oferuje 36 rodzajów pizzy podawanej z dwoma gratisowymi sosami przygotowywanymi na miejscu. W menu są także przekąski, sałatki, zestawy lunchowe, desery i dużo, dużo więcej.

Lokal mieści się przy głównym rynku starego miasta, w budynku, w którym w XIX wieku istniała pierwsza księgarnia i drukarnia w Grudziądzu. W okolicy znajdują się spichlerze, Brama Wodna, Muzeum w Grudziądzu, Góra Zamkowa, Cytadela, kościoły – wszystkie te zabytki warte są zwiedzenia podczas pobytu w Grudziądzu.

Wyjątkowy wystrój wnętrza lokalu Da Grasso oraz energetyczne zestawienie kolorów i kształtów przyciągają tu tłumy gości lubiących nie tylko dobrze zjeść, ale też spędzić czas w miłym miejscu. AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj