pon - nd 12:00 - 22:00

Poznaj Chojnice

Chojnice

Grobelna 5, Chojnice

Otwarte (do 22:00)

pon - nd 12:00 - 22:00

tel. 504 915 620

tel. 52 516 38 34

Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Da Grasso przy ul. Grobelnej 5 to miejsce, gdzie zjesz doskonałą pizzę z unikalnymi w smaku darmowymi sosami. W menu są także świeże sałatki, przekąski, makarony, a na deser możesz wypić aromatyczną kawę, którą warto zagryźć domowym ciastem. Ponieważ misją pizzerii jest serwowanie najlepszego jedzenia i dostarczanie go wszędzie tam, gdzie potrzebujesz, wszystkie dania możesz również zamówić z dostawą do domu.

Lokalizacja pizzerii sprzyja zwiedzaniu miasta – Da Grasso mieści się ok. 200 metrów od malowniczego Starego Rynku z przepięknym ratuszem, fontanną i innymi wartymi obejrzenia zabytkami. Możesz odwiedzić lokal, także jeśli planujesz zwiedzić Bory Tucholskie czy Jezioro Charzykowskie.AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj