pon - nd 12:00 - 22:00

Poznaj Chojnice

Chojnice

Grobelna 5, Chojnice

Otwarte (do 22:00)

pon - nd 12:00 - 22:00

tel. 504 915 620

tel. 52 516 38 34

Zamów online


POZNAJ LOKAL


O NAS

Da Grasso przy ul. Grobelnej 5 to miejsce, gdzie zjesz doskonałą pizzę.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest to, iż u nas znajdziesz aż 36 wyselekcjonowanych pozycji, a każda podawana jest z 2 sosami do wyboru (czosnkowy, pomidorowy, pikantny lub miodowo-musztardowy) i gumą orbit gratis.

W menu są także soczyste burgery, świeże sałaty, przekąski, makarony i zestawy lunchowe a na deser możesz wypić aromatyczną kawę, którą warto zagryźć domowym ciastem. Ponieważ misją pizzerii jest serwowanie najlepszego jedzenia i dostarczanie go wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Jeżeli akurat nie możesz nas odwiedzić, zamów swoje ulubione dania na www.dagrasso.pl/chojnice lub zadzwoń pod numer 504 915 620i zamów pizzę z dostawą.AKTUALNE PROMOCJE!
ZESPÓŁ

Jeśli lubisz pyszną pizzę i dobrą zabawę w gronie przyjaciół to koniecznie musisz do nas wpaść. Jesteśmy grupą przyjaciół i kulinarnych zawodowców, która z pasją prowadzi lokalną pizzerię ogólnopolskiej sieci Da Grasso.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Kogo szukamy?
Cenimy doświadczenie zawodowe i fachową wiedzę kandydatów, jednak nie bez znaczenia są także predyspozycje osobowościowe. Poszukujemy osób otwartych na potrzeby klienta, pełnych optymizmu, lubiących pracę w zespole, którzy wspierają innych, okazują szacunek, ludzi, dla których wszystko jest możliwe.


Aplikuj